O nas

ZdrowePodejscie.pl jest adresowane do wszystkich, którzy troszczą się o swoje zdrowie i chcą je zachować jak najdłużej. Promujemy atrakcyjne produkty z dziedziny profilaktyki, leczenia oraz pokonywania chorób, dolegliwości i schorzeń. Jeśli cieszysz się dobrym zdrowiem, również dla Ciebie mamy suplementy, zdrową żywność, kosmetyki oraz książki, które pomogą prowadzić zdrowy styl życia.

Chcąc nie tylko rozwijać wiedzę naszych Klientów na temat zdrowia, ale również pomóc im w dbaniu o nie, wybieramy też dla nich popularne i skuteczne suplementy - zioła, witaminy i minerały. W ofercie posiadamy również zdrową żywność, która nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji. Proponujemy także kosmetyki oraz środki czyszczące bez zbędnych dodatków chemicznych.

W naszej ofercie znajdują się dodatkowo specjalistyczne książki medyczne jak i te niewymagające szerokiej wiedzy na temat zdrowia. To tytuły poświęcone leczeniu klinicznemu oraz metodom naturalnym, które można stosować samemu bez ingerencji lekarzy. 
 

Dane adresowe:

ZdrowePodejscie.pl
Esse Sp. z o.o.
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź
tel: 42 676 49 59
e-mail: kontakt@zdrowepodejscie.pl
 

Numer konta bankowego:

Bank PKO BP - 26 1020 3352 0000 1202 0169 2169
SWIFT/BIC: BPKOPLPW