Recenzje
Ładny zapach.
Nie wysusza rąk.
Książka autobiograficzna autorstwa Pani Jadwigi Ślawskiej-Szalewicz pt. ''Moje podróże z lotką'' ujęła mnie na samym początku tym, że autorka ma bardzo dobre podejście do osób, które z nią współpracują i lubi z nimi pracować dzieląc się przy okazji swoją pasją do sporu, który odegrał w jej życiu bardzo ważną rolę.

Wyjątkowo bardzo dobrze mi się czytało tę biografię ze względu na to, że zastosowany w niej język, którym się posługiwała, autorka był dla mnie zrozumiały.

Mogłam dzięki tej książce przenieść się na moment do historii sportu, który ma ogromne znaczenie dla osób, które zajmują się nim na co dzień i lubią prowadzić aktywny tryb życia.

Szczególnie podobało mi się to, że dowiedziałam się, w jakich warunkach narodziła się ogromna miłość jej rodziców i to, z jakim to wielkim szacunkiem autorka wyraża się o nich.

Każda przedstawiona w tej oto książce autobiograficznej tutaj historia obrazuje, że można uporem zdziałać bardzo wiele i udowodnić sobie, że nawet choroba nie jest w stanie przekreślić planów na nasze wcześniej zaplanowane życie zawodowe.

Takim właśnie przykładem jest autorka, która to pomimo wielu toczonych bitwach w dążyła do upragnionego celu, aby uzyskać wypracowany warsztat rezultatu pracy, który to przyczynił się do tego, aby mogła, iść dalej przez życie to walcząc dalej.

Najlepszym fragmentem, który szczególnie utkwił w mojej pamięci w trakcie czytania, a dotyczył on opowieści zawodników, jak przebiegały treningi, jakie wypowiadał do nich słowa trener Pan Jan Ślawski, którego podejście do zawodu spodobało, mi się zostało ono umieszczone w rozdziale pierwszym.

Książka ta składa się z 3 rozdziałów, posłowia, epilogu dopasowanego trafnie do całości książki.

Elementem dodatkowym w tej książce są umieszczone zdjęcia autorki ze znanymi osobowościami świata sportu i nie tylko.

Nie zabraknie w tej książce płynącego od autorki przekazu ciepła, energii, optymizmu i dzielenia się w niej cząstką życia zawodowego, które zaskoczy wielu z nas.

Polecam przeczytać tę książkę autobiograficzną.
Wege energia
Autor recenzji: Anna
Katarzyna Gubała autorka najnowszej książki pt.'' Wegę energia'' lubi z każdym dniem odkrywać smaki polskiej oraz światowej kuchni, w której potrafi dostrzec w nich przy bliższej okazji walory zdrowia i to przyczynia się to do tego, aby dzięki temu mogła zaczerpnąć większej ilości wiedzy na ich temat w podczas trwania właściwego i doboru odżywiania się.

Książka ta została opracowana bardzo dobrze pod każdym względem i sprawia, że czytając, ją na nowo można, poczuć się wspaniale wykonując zaprezentowany przepis.

Niezwykła pomysłowość kulinarna Katarzyny Gubały zamieszczona w przepisach przyczyniła, się do tego mogłam sama przekonać się o tym, gdyż tak bardzo uwielbiana przeze mnie fasolka po bretońsku nabrała nowego, aromatycznego smaku, a przy okazji mogłam ją lekko zmodyfikować przy użyciu ziół.

Efekt wykonywanego przeze mnie dania z przepisu autorki przyczynił się do tego, że nabrałam większej pewności siebie w przyrządzaniu tego rodzaju zup, gdyż okazał się moim doskonałym debiutem.

Energiczna zdrowa warzywna zupa, która przede wszystkim sprawia, że w trakcie jej gotowania można się uśmiechać, a pod koniec sprawdzać, czy możemy dodać dodatkowy składnik od siebie.

Bardzo mi się podoba ogólnie zaprezentowany przez Katarzynę Gubałę styl, podejście, zaangażowanie do przedstawionego przez nią tematu.

Każdy z Czytelników, który zapozna się przesłaniem, jakie chce, nam przekazać autorka zrozumie, że od zdrowego odżywiania, się bardzo wiele zależy i temu ma służyć 125 przepisów godnych uwagi.

Na samym początku zamieszczona jest historia dania, porady autorki, z którymi chętnie się dzieli na czele wraz ze swoim doświadczeniem.

Co najważniejsze jej samej nie brakuje energii oraz może zawsze liczyć na pomoc rodziny, która chętnie z nią uczestniczy w przyrządzaniu zdrowych i smacznych dań.

Książka ta zawiera następujące treści: zielony starter, baza, wiosna, lato, jesień, zima.

Dodatkowym elementem w tej książce jest zamieszczona trafnie i dostosowana czcionka tekstowa ułatwiająca odczyt tekstu, zdjęcia potraw, notatki znajdujące się na samym końcu.

Całość książki zdobi pięknie wykonane na okładce zdjęcie autorki, które zachęca do zdrowego odżywiania się.

Warto jest posiadać tę książkę w swojej kulinarnej kolekcji.
Ketogeniczna Biblia
Autor recenzji: Czarek
Poszerza horyzonty poznawcze, myślowe. Dawka know-how poraża, ale zredagowana jest w oparciu o ciekawostki i historie z życia wzięte zatem wciąga jak gąbka wodę. Świetnie, że jest kolorowa i podzielona na fragmenty, dlatego ucieka od podręcznikowej, nudnej formy.
' Lady M '' to jedna z wielu gatunków powieści autorstwa Pani Ałbeny Grabowskiej, które tworzą z pozoru klimat wyglądający pięknie na zewnątrz, a z drugiej strony odsłania on wiele twarzy dotyczących głównej jej całościowej treści.

Małżeństwo głównych bohaterów Małgorzaty i Krzysztofa prezentuje na pierwszy rzut oka w ocenie Czytelnika ideał, który budują wspólnie dla widoku wielu osób, które z nimi przebywają w towarzystwie.

Gdybym miała dokonać wyboru osoby, którą chciałbym poznać i sprostał, on wszelkim moim oczekiwaniom najlepiej to byłby to Krzysztof, gdyż spełniał się zawodowo i wykonywał swoją pracę z ogromną pasją, którą cenię u ludzi.

Małgorzata, żona Krzysztofa miała natomiast zmienność nastrojów, co bywało dodatkowym utrudnieniem dla jej męża oraz bywało przeszkodą w prowadzeniu co poniektórych konwersacji, w których musiał szukać odpowiedniego rozwiązania w wielu sytuacjach, w których mieli okazję sprawdzić się uczuciowo w małżeństwie będącym obecnie w średnim wieku.

Autorka wyraźnie chce uruchomić wyobraźnię Czytelnika i zmusić go, aby pomyślał nad sensem swojego dotychczasowego życia.

Nie zabraknie w tej powieści mocno zbudowanych charakterów, które po bliższym zapoznaniu się z nimi powodują, że można dokonać analizy ich zachowań i co było ich przyczyną i z jakimi problemami się oni na co dzień zmagali.

Podobały mi się szczególnie te momenty, kiedy to Małgorzata pracowała zawodowo i lubiła wykonywać swoją pracę, co najważniejsze dokonywała chętnie ocen z postępowania zachowań ludzkich. Moim zdaniem brakowało jej samokrytyki, gdyż miała wszystko to, co mogła oiągnąć w życiu zawodowym, jak i tym prywatnym.

Zawodowe marzenia nie są zawsze konieczne w dążeniu do upragnionego celu. Za to właściwie polubiłam Krzysztofa, że był dla mnie prawdziwy pomimo swoich wad i zalet, jak każdy z nas.

Kluczową zagadką w tej powieści jest motyw zabójstwa kochanki Krzysztofa oraz tajemniczy zabójca, który gdzieś tam w oddali cienia czeka, aby zostać ujawnionym bądź też nie.

Powieść tą nie czyta się łatwo ze względu na podjęty w niej główny temat związany z tajemniczością problemów zawodowych wynikających z trudną pracą w szkole, na uczelni, rodzinnych relacjach oraz z którymi mieli do czynienia ów główni bohaterowie.

Polecam przeczytać tę powieść.
Krytyczni wymahający i dysfunkcyjni rodzice
Autor recenzji: Monika Urban - autory365.pl
W rozdziale I książki poznamy, jak zrozumieć zachowanie naszych rodziców, jak na nie reagować oraz jak nabrać dystansu biorąc pod uwagę historię rodziny i okoliczności. Rozdział II pomoże nam w tym co możemy z tym zrobić, jak odróżnić myślenie nielogiczne od logicznego. Poznamy również 17 ruchów które mogą wykonać nasi rodzice mobilizując również innych członów rodziny i jak na nie reagować. Zostały również omówione powody, dla których osoby te mogą próbować sabotować twoje próby likwidacji zachowań ICDD przejawianych przez rodziców oraz jak możesz temu zapobiec albo przynajmniej zminimalizować potencjalne szkody. W III rozdziale mowa o nawiązaniu konstrukcyjnych rozmów, domaganiu się określonych zmian oraz jak pokonać nawyki i kolejne pogorszenia sytuacji.


Dzięki tej książce mamy możliwość przyswoić sobie strategie metakomunikacyjne, które pozwolą nam na empatyczne wypowiedzi, w których możemy bronić siebie i szczerze wyrażać swoje myśli nie martwiąc się o to, że zostaniesz zlekceważony przez najbliższych. Pozwoli co to zupełnie zrezygnować z zachowań pełnych niepotrzebnej złości, lęków i wyrzeczeń. Dzięki tej książce na nowo zrozumiesz swoją rodzinę i wzbogacisz własne życie dzięki samoaktualizacji. Naprawa relacji z bliskimi okaże się możliwa i jest to wstęp do życia zgodnego z własnymi wyborami, a nie pod dyktando najbliższych. Poradnik otwiera nam drogę do samorealizacji a jednocześnie uczy budować nowe i bardziej satysfakcjonujące więzi w rodzinie.


Cały artykuł na stronie: http://autorzy365.pl/wyznacz-zdrowe-granice-w-relacjach-z-toksycznymi-rodzicami_a6495
Zainteresował mnie główny temat odwagi podjęty przez autorkę Reshma Saujani w poradniku pt. '' Odwagi! Nie musisz być doskonała!'' ze względu na to, że każdego dnia posługujemy się tym słowem, a właściwie nie zdając sobie z tego sprawy, co ono tak naprawdę oznacza.

Po dokładnym zapoznaniu się z treścią zamieszczoną w tym poradniku można wyciągnąć z łatwością wnioski, które pozwolą nam spojrzeć inaczej na problem u naszych dzieci, a szczególnie dziewczynek, kobiet z punktu widzenia nauczyciela, rodzica.

Autorka zaznacza w tym poradniku istotną rolę dziewczyn, kobiet, jakie pełnią one w społeczeństwie i mówi o tym otwarcie, co je boli i co one czują, gdy ich los zależy od wielu osób.

Trafnie dobrana główna tematyka oparta na własnym doświadczeniu i podanych przykładach rozmów z uczestniczkami powinno uzmysłowić wielu rodzicom, że nie zawsze zamierzone cele, czy choćby nawet świetne wyniki w nauce nie uszczęśliwią ich córek, ale godnie przeprowadzona z nimi wspólnie rozmowa dająca im obustronną radość.

Cele można owszem osiągnąć, ale nie za pomocą wygórowanych ambicji, lecz metodami małych kroczków z użyciem własnych przemyśleń wewnętrznego głosu pozwalając sobie na lekką krytykę oraz pomoc ze strony innych.

W grupie zawsze jest lepiej działać i pokonywać wszelkiego rodzaju trudności.

Autorka przedstawiła barwnie językowo w tym poradniku krok po kroku każde zagadnienie, w którym to również oparła, swoją wiedzę korzystając z opinii psychologów, pedagogów, rodziców.

Elementami dodatkowym tego poradnika są: pytania do przemyślenia, źródła.

Polecam przeczytać ten poradnik.
Tutaj znajdziemy obrazek tłumaczący odcinki:
https://files.fm/thumb_show.php?i=qcjdfm8q
Proszę o pomoc. Zakupiłam matę i czy mogę prosić o szerszą instrukcję obługi - nie wiem co oznaczają cyfrowe:
-Ból stawów (X - XX)
-Plecy - dolne i górne partie (IV - VIII)
-Rwa kulszowa (VI, X - XVII)
-Ból kolan (XIII, XV, XVII)
-Ból mięśni i stawów (XI - XX)
-Bezsenność (IV-VIII, IX, X)
-Ból głowy (I, II, III)
-Pozbywanie się tłuszczu i cellulitu (XI, XIII, XV, XVII, IX, X)
Miodzik rewelacja jak dla mnie, mężowi i synkowi też smakuje, zamiennik nutelli i to zdrowy, polecam
Warto wypróbować! Wydaje mi się ze działa!
Powtarzam kuracje! Ocenie za 2-3 miesiace!
Kuchnia polska jest mi bardzo bliska ze względu na związane z nią tradycje, które to od lat królują na polskich stołach, a jedynie można się nią stale zachwycać i ją urozmaicać, a szczególności jest to uwidocznione w końcowych efektach.

Każdy etap przyrządzania dań zamieszczonych na łamach kart książek sprawdzonych przepisów to prawdziwa uczta dla smakosza, który ma szacunek do polskiej kuchni i wiedząc przy tym, jak smakuje wybornie przepis, który on sam ma okazję go wykonać, a przed jego podaniem zasmakować.

Mogłam z dumą obserwować krok po kroku, z jakim pozytywnym podejściem do rodzinnych polskich tradycji i klasycznych dań ma Pani Ewa Aszkiewicz w zamieszczonej najnowszej książce pt. ''Kuchnia bardzo polska. Niezapomniane smaki''.

Cenne porady autorki pomogą wielu z nas zrozumieć, dlaczego warto zaprzyjaźnić się z jej kuchnią i czy miała ona na swojej drodze kulinarnej autorytet.

Lubię te przysmaki kulinarne, które z powrotem powracają i zostają one wzbogacone o dodanie nowej ilości nieznanych na polskim rynku składników, co potrafi uzyskać mu nowy i aromatyczny smak.

Pani Ewa Aszkiewicz posiada niezwykły talent kulinarny i się nim dzieli z Czytelnikami, a w szczególności doświadczeniem i wiedzą, która nam posłuży w trakcie, kiedy będziemy mogli z niej skorzystać, gdy będziemy mieli ochotę na przyrządzenie ulubionego naszego polskiego dania.

Książka ta została trafnie podzielona przez autorkę na osiem części:
przekąski, przystawki, sosy, zupy, dania główne, desery, ciasta, świąteczne specjały.

Przepisy, na które zwróciłam, szczególną uwagę są następujące:

schab pieczony z cebulą, zraziki zapiekane, makaron rosołowy przepis z kuchni staropolskiej, naleśniki z jabłkami, sos morelowy, bułeczki mleczne z nadzieniem, rogale z powidłami, śniadaniowa babka niedzielna, babka na białkach przepis z kuchni staropolskiej, kruche babeczki, kruche ciasteczka z cukrem, sernik wiedeński puszysty, jabłecznik królewski, szarlotka aromatyczna, śledź po kaszubsku, schab ze śliwkami, polewka żołnierska przepis z kuchni staropolskiej, zupa krem z pieczarek, śledzie po królewsku, śledzie po cygańsku, surówka z czerwonej cebuli, kompot z jabłek i ananasem.

Te niezwykle przedstawione polskie potrawy przez autorkę moim zdaniem będą prezentowały się godnie na polskim stole i chętnie można je przyrządzać o każdej porze roku.

Elementami dodatkowymi w tej książce są: pięknie wykonane zdjęcia zaprezentowanych z książki dań, słowo wstępne od autorki oraz to, że została książka ta wydana w twardej i przede wszystkim pięknie prezentującej się okładce.

Warto jest posiadać tę książkę w swojej kulinarnej kolekcji.
Motywacja na ogół odgrywa bardzo ważną rolę w naszym codziennym życiu.
Stanowi, ona również też główny cel do realizacji siebie na drodze zawodowej, prywatnej do stawania się bycia coraz lepszym na każdym etapie podejmując się jej realizacji.

Po dokładnym zapoznaniu się z poradnikiem autorstwa Pani Marty Hennig
pt. '' Motywator. 8 tygodni do bycia fit '' jestem mile zaskoczona tym, z jakim to pozytywnym nastawieniem do Czytelników udzielane są w nim cenne wskazówki, które oparte zostały dodatkowo i trafnie dobrane na przykładach zaczerpniętych z życia.

Autorka potrafi konkretnie i właściwie wyjaśnić podjęte przez nią tematy i zagadnienia, z którymi to najczęściej mamy do czynienia każdego dnia oraz z perspektywy czasu mamy chwilowy do nich dystans, ale to wynika jedynie i najczęściej z naszego podejścia.

Wyznaczone zadania i ćwiczenia w tym poradniku przez autorkę pozwolą nam spojrzeć na siebie inaczej i z większym przekonaniem, że opinia innych osób nie zawsze służy nam pozytywnie, lecz ważna jest ocena nasza, którą my sami dokonujemy.

Jednym słowem uważam, że w tym poradniku odnajdziemy odpowiednie sposoby na to, aby poczuć się lepiej, aby dokonać lekkich zmian w naszym życiu krok po kroku niezależnie od pory roku.

Elementem dodatkowym tego poradnika są zamieszczone na każdy dzień zdrowe przepisy, program treningowy, w którym to można podzielić się osobistymi uwagami na jego łamach i dokonać oceny z jego przebiegu trwającego w trakcie wykonywanych przez nas ćwiczeń oraz czytelna grafika, która ułatwia czytanie trafnie dobranego całościowego tekstu.

Warto mieć w posiadaniu ten cenny poradnik.
kalendarz OK, cena OK, ale żółta okładka w tulipany brudna. Kupiłam na prezent, mam nadzieję, że uda się ją doczyścić.
Wyjątkowe dzieło. To pierwsza książka o rozwoju osobistym, w której są same konkretne informacje, a do tego podparte wieloma przykładami. Autor nie lał wody, a zamiast tego skupił się na najważniejszych rzeczach i opisał je krótko, zwięźle i na temat. Super książka. POLECAM.
Najnowsza książka autorstwa Pani Laury Osęki pt.'' Forma obfitości. Lokalnie, zdrowo, sezonowo'' to prawdziwa uczta obfitości zdrowia dla wielu Czytelników, którzy lubią wykonywać prawdziwe kulinarne wyzwania nieznane odtąd jeszcze w polskiej kuchni.

Lubię przyrządzać proste dania, zdrowe zawierające w przepisach zdrowe składniki takie jak: owoce czy warzywa.

Największym odkryciem dla mnie w tej oto książce były zamieszczone przepisy na ciasta, których nie znałam do tej pory, udzielane przez autorkę porady w odpowiedni sposób ich podania w formie w rozdziale -Zakoleguj się z formami oraz do każdego rozdziału związanego z porą roku wypisane zostały spisy warzyw i owoców, które będą używane przez Czytelników do przyrządzanych sezonowych potraw.

Moją szczególną uwagę zwróciłam na następujące przepisy autorki:

przepisy podstawowe, a w tym majowa ryba, tarta zielona, wiosenna tarta obfitości, tarta szpinakowa, szarlotka z gruszką, zapiekanka z czarnej porzeczki, fasola pieczona w warzywach, grzyby z pieczonymi pomidorami, placek z pomidorami, zapiekanka jabłkowo-jeżynowa, zapiekanka z ziemniaków i cukinii, pomidorowy omlet, pieczone jabłka, omlet z grzybami, tarta z całymi jabłkami, orzechy w karmelu, jesienna blacha pełna dobra, zimowe pieczone warzywa, ciasto cytrynowo-rozmarynowe.

Elementem dodatkowym w książce są: okładka nawiązująca do tytułu książki, odpowiednio graficznie dobrana czcionka w tekście, umieszczone zostały w niej wszystkie zdjęcia zaprezentowanych przez autorkę przepisów.

Książka ta zasługuje na miejsce w każdej kuchni.
Pani Katarzyna Bosacka w najnowszym poradniku pt. '' Wiem, co jem. Leksykon dobrych zakupów'' zaprasza tym razem Czytelnika, aby mógł przyjrzeć się z bliska tym produktom spożywczym, które kupuje na co dzień.

Wiedzę na temat tychże kupowanych produktów autorka zdobywa na bieżąco i konsultuje nią z osobami pracującymi w dziedzinie medycznej i związaną z dietetyką.

Na wiele pytań dotyczących zdrowego odżywiania znajdziemy odpowiedź, których nie byliśmy pewni dotyczących ich spożywania i uważam, że to stanowi tutaj najistotniejszy element dotyczący naszego codziennego pożywiania się.

Dowiemy się również, które składniki codziennego użytku służące do przyrządzania przepisów są zdrowe, a które z nich mniej, a jeszcze inne wcale.

W tym oto poradniku Pani Katarzyna Bosacka przedstawia językiem kulinarnym barwnym, przejrzystym i zrozumiałym dla mnie jako konsumentki lubiącej smakować dobrą, a w szczególności polską kuchnię opartą również na zdrowych składnikach.

Moją szczególną uwagę zwróciłam na znaczek graficzny w umiejscowiony pośrodku w formie rękawiczki kuchennej w kolorze zielonym wskazującym czy dany produkt jest zdrowy do spożycia i w jakim określonym odstępstwie czasowym można go spożywać.

Dodatkowym elementem poradnika są: alfabetyczny spis haseł, historia na temat każdego przedstawionego produktu, jak kupować, a to ciekawe, staranne wykonane ilustracje przez Panią Hannę Łupińską, co poniektórych produktów wyróżnionych przez autorkę.

Polecam przeczytać ten poradnik, który będzie pomocny i praktyczny podczas robienia codziennych zakupów.
Najnowsza książka pt. '' Masz to we krwi. Morfologia, Hashimoto, cholesterol. Wyniki, diety, wskazówki'' autorstwa Pań Pauliny Ihnatowicz, Emilii Ptak, które z zawodu są dietetyczkami, a nade wszystko uświadamiają Czytelnikowi na podstawie dokonanych własnych obserwacji, jak może wyglądać jego, zdrowie, jeśli on nie zadba o nie we właściwy sposób pod względem zdrowotnym.

Książka ta składa się z części: krew i układ odpornościowy, morfologia, tarczyca, lipidogram.

Czytelnik tak na dobrą sprawę nie ma właściwej wiedzy na temat interpretacji wyników badań, które dokonuje w momencie ich konieczności i nie wie jak je odczytać, a dzięki tej książce swoją wiedzę będzie mógł zdobyć za pomocą podanych i omówionych przykładów w części IV.

To od nas samych zależy czy będziemy mogli zaufać wskazówkom udzielonym przez autorki i uczynić wszystko, by móc o nie odpowiednio zadbać.

Trafnie została dobrana w książce tej tematyka, zamieszczona w niej opisana treść podrozdziałów, która po bliższym zapoznaniu powinna stanowić sygnał ostrzegawczy, aby spojrzeć inaczej na swoje zdrowie i życie z perspektywy medycznej.

Elementem dodatkowym są tutaj interesująco przedstawione dodatki a, b, c zawierające następujące treści, A: Lista badań dla kobiety w każdym wieku, B: Lista badań dla mężczyzny w każdym wieku, C: Lista badań dodatkowych dla obu płci, odpowiednio dobrana literatura, voucher na badania profilaktyczne.

Polecam przeczytać tę książkę.
Mydło jest rewelacyjne. Włosy pozostają miękkie nie puszą się.
Polecam.
"Czy wiesz, że nawet krótki spacer (wystarczy 20minut dziennie) zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca, choroby Alzheimera, depresji, cukrzycy i kilku różnych nowotworów?"

Co powiecie na spacer? Taki spokojny, odprężający i bez wyznaczonego celu? Każdy z nas chodzi od "zawsze". Jakby nie patrzeć, to najprostszy, najbardziej naturalny, tani i ekologiczny sposób przemieszczania się. Sposób dotarcia z punktu A do punktu B. Przyznaję się bez bicia - nie umiem spacerować, nie potrafię chodzić wolno i nawet jak się nieśpieszę, to moja prędkość wskazuje raczej na to, że biorę udział w zawodach lekkoatletycznych. Ale na całe szczęście, w moje ręce wpadła ta niepozorna, malutka książeczka.

"Chodzenie to kwintesencja człowieczeństwa"

Jak już sam tytuł wskazuje - Pieszo i beztrosko, to po trochę książka motywująca, trochę dziennik podróży, ale przede wszystkim świetny bodziec do tego, by dostrzec otaczający świat. Autorka "zmusza" nas do działania, po przez zadania, które możemy wykonywać podczas spaceru. Wskazuje na rzeczy, które bezmyślnie mijamy. Najbardziej przypadł mi do gustu pomysł, żeby patrzeć oczami turysty - ile ciekawych miejsc można odkryć!

Oprócz zdrowotnych korzyści, spacer poprawia naszą kreatywność. Zmęczenie materiału dopada każdego z nas i zamiast ratować się kawą, może warto pooddychać, oderwać się od telefonu czy komputera i po prostu być. Najlepiej w zielonym otoczeniu.

Tak sobię myślę - mimo, że unikam poradników, a na te motywacyjne wręcz mam alergię, to bardzo dobrze spędziłam czas z tą malutką książeczką. W dodatku jest pięknie wydana, z wielką dbałością o szczegóły. Idealna na prezent dla siebie lub dla swoich bliskich.
Liczba wyświetlanych pozycji:
poprzednia
1
 
2
 
3
 
4
 
5
... 13
numer strony: